Inginer reparatii telefoane mobile si tablete PC

Maxlinie Comp SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Compania cu experienta de peste 15 ani pe piata IT, cu un colectiv tinar, dinamic si profesionist, partener a celor mai cunoscute companii de producere a echipamentelor IT din lume precum Apple, HP, Philips, D-link, Microsoft și alții.
Anunta concurs pentru suplinirea postului de:

Responsabilităţi de bază:
• Identificarea defecțiunii tehnice a echipamentului și înlăturarea acesteia.

Competenţe necesare:

• Studii superioare;
• Experiența în reparații telefoane mobile;
• Experiența în reparații Tablete PC;

Calităţi personale:

• Responsabil, onest, organizat, atent;
• Dorința de a învăța;

Noi oferim:
• Salariu atractiv;
• Angajarea oficială;
• Concediu de odihnă și cel medical conform legislației în vigoare;
• Colectiv prietenos;
• Posibilitatea de creștere profesională;

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV-ul cu indicarea in tema scrisorii- functia în care doresc sa activeze, pe adresa e-mail: hr@mcs.md. Doar persoanele selectate vor fi contactate.
Telefon:
+373 794 22 203, +373 22 450 750
Persoana de contact:
Tatiana Parlicov
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide