Inginer mecanic

HR-Consulting (www.search4staff.com)
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Peste 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului sau, este in cautarea candidatilor pentru postul vacant:

Inginer Mecanic

Compania:
Companie straina de producere cu sediul in r-ul Anenii Noi

Responsabilitati:

Sa asigure mentinerea tehnicii
Sa planifice si sa urmareasca activitatea de intretinere periodica a tehnicii
Sa verifice si sa etaloneze toate masinile si echipamentele Companiei
Sa efectueze operatiuni de reparare si intretinere ulterioara a utilajelor tehnice
Sa asigure efectuarea intretinerii si reparatiei mijloacelor de transport

Cerinte catre candidat:

Experienta in domeniu minim 5 ani
Abilitati in domeniul tehnic
Raza domiciliului in raionul Anenii Noi este un avantaj
Seriozitate si responsabilitate
Spirit de initiativa si comunicare
Capacitate de lucru in conditii de stres si termene limita
Cunoasterea limbii engleze va constitui un avantaj

Conditii:
Lucrul intr-o companie stabila si dinamica cu profil international, dezvoltare profesionala, pachet social

Cei interesati pot transmite CV la adresa companiei HR-Consulting (search4staff.com), adresa email: FM40@SEARCH4STAFF.COM sau la numarul de FAX: 022-209134.

In CV indicati codul postului vacant: IMAN
Telefon de contact: 022-209133

CV-urile primite vor fi analizate. Candidatii care corespund cerintelor vor fi contactati.
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide