Inginer mecanic

SRL Agrotoplain
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
• Cunoasterea limbilor: romana, rusă-OBLIGATORIU;
• Studii ingineresti sau mecanice
• Experiența de cel putin 2-3 ani într-o poziție similară;
• Categoria de conducere B, permis de conducere categoria H va constitui un avantaj;
• Disponibilitate la deplasări pe teritoriul Republicii Moldova si peste hotare, la necesitate.
• Utilizator mediu și sau/avansat:PC (MS Office, Word,) –va constitui un avantaj;
• Capacități de cooperare cu clienții.
• Devotament și atitudine față de companie.

Responsabilitățile de bază:
Reparația și deservirea utilajului agricol (tractoare, cultivatoare, stropitori, tocatoar) la sediul clientului;
Darea in exploatare și consultarea clienților companiei privind lucrul cu tehnica procurata;
Analiza, examinarea și documentarea cazurilor de defectare a tehnicii agricole;
Ducerea evidenței deservirilor în perioada de garanție și post-garanție.
Telefon:
068186623
Persoana de contact:
Alina Pascal
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide