Inginer Mecanic Junior - CETERONIS ST

Vinaria din Vale
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Compania: CETERONIS ST
Locația: Diverse locații de producție în Moldova
Tipul de post: Full-time
Responsabilități:

Supravegherea și întreținerea echipamentelor și utilajelor utilizate în ambalarea fructelor.
Implementarea și instalarea de noi utilaje și tehnologii pentru optimizarea procesului de ambalare.
Asigurarea funcționării eficiente și sigure a echipamentelor de ambalare prin realizarea de inspecții periodice și intervenții tehnice.
Colaborarea cu echipele de producție pentru a identifica necesitățile de îmbunătățire a echipamentelor și procesele de ambalare.
Diagnosticarea și rezolvarea problemelor tehnice apărute în timpul operării utilajelor.
Participarea la sesiuni de formare și actualizare a cunoștințelor privind noile tehnologii și echipamente în domeniul ambalării fructelor.
Întocmirea documentației tehnice și a rapoartelor de mentenanță pentru echipamentele și utilajele de ambalare.
Respectarea normelor de siguranță și sănătate în muncă în toate operațiunile tehnice.

Cerințe:

Diplomă de licență în Inginerie Mecanică sau un domeniu conex.
Cunoștințe de bază în întreținerea și operarea utilajelor industriale.
Dorința de a învăța și de a se dezvolta profesional în domeniul noilor tehnologii și echipamente de ambalare.
Abilități bune de diagnosticare și rezolvare a problemelor tehnice.
Capacitatea de a lucra atât independent, cât și în echipă.
Abilități bune de comunicare și organizare.
Carnet de conducere categoria B.

Oferim:

Oportunitatea de a lucra într-o companie dinamică și inovatoare.
Pachet salarial atractiv și beneficii adiționale.
Posibilități de formare continuă și dezvoltare profesională.
Un mediu de lucru stimulativ și colaborativ.

Dacă ești pasionat de inginerie mecanică și dorești să contribui la eficientizarea procesului de ambalare a fructelor într-o companie de top, te invităm să aplici pentru acest post.
Trimite CV-ul și scrisoarea de intenție la adresa de e-mail: davidesculena07@gmail.com.
CETERONIS ST - Inovație și excelență în ambalarea fructelor! E-mail: davidesculena07@gmail.com
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide