Inginer electrician organizarea si supravegherea lucrarilor

SRL POLIMONTAJ
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Activităţi şi responsabilităţi:
• Organizarea procesului continuu de lucru la santier în conformitate cu scopurile și obiectivele de plan (linii electrice aeriene sau subterane, posturi de transformare, reţele de alimentare cu energie electrica la obiecte locative sau industriale.)
• Analiza proiectelor, eleborarea planurilor de lucru
• Supravegherea si control a în vederea respectării a cerinţelor de calitate.
• Supravegherea activităţii personalului în vederea respectării de către aceştia a cerinţelor de securitate a muncii la executarea lucrărilor.
• Elaborarea si completerea raporturilor periodice în conformitate cu cerinţele managementului.

Cerinţe şi abilităţi:
• Studii superioare finisate în domeniul energetic/Studii medii de specialitate în domeniul energetic
• Autorizare indeplinire lucrari la instalatii electrice gr. 4-5 (domeniul securitatii electrice),
• Responsabilitate, onestitate, corectitudine,
• Capacitate de planificare şi control a activităţilor îndeplinite, lucru în echipă.
• Experienta de munca in domeniul energetic min 7 ani;
• Experienta de munca in functie similara min 3 ani;
• Posedarea permisului de conducere şi experienţa de conducere este obligatorie;
• Cunoştinţe medii de utilizare a PC (Word, Excel, Outlook);

Vă rugăm să transmiteţi CV-ul D-stră însoţit de o fotografie
pe adresa electronică polimontaj@yandex.ru

Vă mulţumim anticipat pentru înţelegerea că doar persoanele selectate vor fi invitate la interviu.
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide