Inginer departament service

SC POSTMODERN SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Inginer DEPARTMENT SERVICE
Compania de succes in Republica Moldova in domeniile – proiectarii, vinzarii, instalarii si deservirii sistemelor de incalzire, ventilare, conditionare si apeduct angajeaza: Inginer in departamentul Service.
Cerinte:
-Studii tehnice,
-Experienta in domeniu prezinta un avantaj,
-Cunoasterea calculatorului (Excel, Word, Internet),
-Cunoasterea limbilor romane, ruse. Engleza reprezinta un avantaj.
-Responsabilitate, punctualitate.

Responsabilităţi:
-Executarea lucrărilor de întreţinere şi exploatare a utilajului (aparate de aer conditionat, cazane, chillere, roof-top, ventiloconvectoare, pompe termice etc.);
-Controlul periodic asupra funcţionării utilajului, profilaxia şi lucrările de reparaţie;

Asteptam CV-ul tau pe adresa electronica – cristina.postmodern@gmail.com
Tel. 022 840888, 068 689698.
Persoana de contact:
Cristina
Site:
postmodern.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide