Inginer coordonator constructii

Star Kebab
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time

Cerinte:
- Studii superioare tehnice;
- Cunostinte in domeniul constructiilor (lucrari de finisare, ventilare, canalizare, electricitate, design interior);
- Experienta in domeniu este binevenita;
- Bune cunostinte de operare PC (Excel, Word, Programe Cad);
- Cunoasterea limbii romane si ruse la nivel avansat;
- Cunoasterea limbii engleze va constitui un avantaj;
- Preferabil cunostinte cu referire la echipament in domeniul alimentatiei publice;
- Abilitati de comunicare (negociere, convingere, rezolvarea conflictelor);
- Competente de planificare si organizare a timpului;

Responsabilitati:
- Coordonarea si urmarirea intregului proces de executie al lucrarilor in constructii;
- Evaluarea si supervizarea calitatii lucrarilor;
- Monitorizarea graficelor de executie;
- Mentinerea relatiei cu furnizorii de materiale;

Oferim:
- Pachet social;
- Alimentatie oferita de catre companie;
- Traininguri pentru dezvoltare personala si profesionala;
- Lucru in cadrul unui colectiv tinar si dinamic.

Persoanele interesate sunt rugate sa expedieze CV-ul la adresa electronica: hr@starkebab.md, indicind POZITIA la care aplica.
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide