Inginer calitate

Pentru unul dintre clienţii săi, AXA Management Consulting anunţă concurs de angajare pentru poziţia de INGINER CALITATE
Oraș: Ungheni
Studii: Superioare
Experiența de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time

Compania Unul dintre cei mai mari producatori si furnizori mondiali de componente și accesorii pentru interioarele automobilelor
Localitate or. Ungheni

Cerinţe post:
• Studii superioare (tehnice) constituie un avantaj
• Cunoașterea calculatorului (MS Office)
• Cunoașterea limbii engleze la nivel mediu
• Experienta de munca in dmeniul calitatii

Responsabilități:

• Menține și propune îmbunătățiri continue sistemului de management al calității
• Monitorizează zilnic indicatorii de calitate și în caz necesar, definește acțiuni pentru îmbunătățirea acestora
• Reunește reprezentanții departamentelor inginerie, producere, logistica, resurse umane, mentenanță, pentru definirea acțiunilor și identificarea soluțiilor de îmbunătățire a procesului și/sau produsului, în urma reclamațiilor primite de la client
• Efectuează raportări periodice, analize comparative

În cazul în care corespundeţi criteriilor prezentate mai sus, Vă invităm să expediaţi CV-ul Dvs. la adresa electronică career@axa.md cu subiectul [INGINER CALITATE– Prenume, Nume].
Procesul de selectare se va desfăşura în mai multe etape. DOAR persoanele ce corespund cerinţelor de mai sus vor fi invitate la etapa următoare.
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide