Inginer Calitate

Djofra-M
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 3 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Companie: Djofra M SRL
Locație: Chisinau, Moldova
Tip de angajare: Full-time
Despre companie: Suntem un producător de plasă din fibră de sticlă de înaltă calitate, destinat construcțiilor și industriei. Căutăm un inginer de calitate pentru a ne întări echipa și a asigura standardele noastre de calitate.
Responsabilități:

Dezvoltarea și actualizarea instrucțiunilor și standardelor de calitate.
Controlul calității pe toate etapele de producție.
Efectuarea testelor de rezistență și verificarea produselor.
Analiza datelor și propunerea de îmbunătățiri.
Audituri interne de calitate.
Instruirea și suportul pentru personalul de producție.
Gestionarea documentației de calitate.

Cerințe:

Studii superioare tehnice.
Experiență în controlul calității (minim 3 ani).
Cunoștințe despre standardele ISO 9001.
Abilități în gestionarea documentației.
Cunoașterea limbilor română și rusă; engleza este un avantaj.

Ce oferim:

Salariu competitiv.
Oportunități de dezvoltare profesională.
O companie stabilă în creștere.
Un mediu de lucru prietenos.

Cum să aplici: Trimiteți CV-ul la cv@constructor.md sau aplicați prin lucru.md. Indicați „Inginer Calitate” în subiectul e-mailului.
Așteptăm aplicațiile voastre! E-mail: cv@constructor.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide