Inginer automatist

HR-Consulting
Oraș: Chișinău
Studii: Незак. высшее
Experiența de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
HR-Consulting – la solicitarea clientului sau, este in cautarea candidatului pentru postul vacant:

Inginer Automatist

COMPANIA:
Companie international, producator de ciment

Responsabilitati:
• Intretinerea (diagnostic / mentenanta) a sistemului automatizat de operare
• Intretinerea (diagnostic / mentenanta) a echipamentelor IT
• Gestionarea PCS7, WinCC, Step7, (QMC, ADAP, IP21, LUCIE –sisteme specifice ale companiei)
• Modernizarea / modificarea softului de operare proces PCS7, Step7, vizualizare WinCC in
conformitate cu necesitatile procesulului tehnologic
• Configurarea parametrilor de proces in soft PCS7
• Imbunatatirea, programarea secventelor de operare.
• Implementarea / elaborarea de metode noi pentru monitorizarea si raportarea procesului.
• Analiza opririi echipamentelor, identificare cauze cu ajutorul Sofware industrial.
• Monitorizarea si asigurarea integritatii datelor de process

Cerinte:
• Studii superioare tehnice
• Cunoasterea limbii romine, ruse, engleze fluient
• Experienta in pozitia similara, intr-o companie de producere de la 3 ani (constituie un avantaj)

Beneficii:
• Salariu motivant;
• Premii / bonusuri
• Prinz gratuit

CONTACTE:
Cei interesati sunt rugati sa transmite CV la adresa de Email: RR40@search4staff.com sau sunati 068503560, 022202986.
In CV indicati postul vacant: “IAR”
Telefon:
+373 685 03 560
Site:
search4staff.com
Fax:
022-503560
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide