Graphic designer

Universal McCann
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Agentia de publicitate Universal McCann angajeaza designer!

Responsabilități:
- Crearea de conținut pentru canalele de social media ale companiei în conformitate cu identitatea mărcii și obiectivele de marketing - imagini, reals, video, bannere statice;
- Crearea de concepte de design pentru campanii de social media, inclusiv fotografii, videoclipuri și elemente grafice;
- Dezvoltare bannere html;
- Colaborarea cu managerii de marketing și social media pentru a vă asigura că conținutul este aliniat cu strategia de brand a companiei.

Așteptări de la candidat:
- Este obligatorie prezența proiectelor relevante în portofoliu;
- Înțelegerea compoziției, lucrul cu culoarea și tipografica;
nivel ridicat de competență în figma, photoshop, illustrator; abilitatea de a lucra conform brandbook-ului și guide-uri; Adobe After Effects (va fi constitui un avantaj);
- Cunoașterea tendințelor moderne în design;
- Bun gust, simț al culorii și stilului;
- Capacitatea de a lucra în echipă, de a solicita și accepta feedback.

Oferim:
- Salariu motivant;
- Birou în centrul capitalei;
- Oportunitatea de a lucra cu branduri de renume;
- Șansa de a face echipă cu oameni extraordinari și a avansa rapid în carieră.

Te așteptăm în echipă!
Telefon:
069977977
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide