Game developer unreal engine / unity / godot (15000 - 40000 mdl)

Game for All
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: De la 1500 Până la 40000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Compania noasta deschide o noua filiala in Сhisinau si
Căutăm Unreal Engine ,Unity ,Godot Designer talentat pentru a se alătura echipei noastre inovatoare.

În calitate de Unreal Engine / Unity / Godot Designer,vei fi în fruntea creării de jocuri captivante și vizual impresionante. Sau poti lua parte in echipa care migreaza jocurile noastre pe alte platforme.
Colaborând strâns cu echipele interdisciplinare, vei fi responsabil pentru implementarea mecanicilor de joc, proiectarea nivelelor și optimizarea performanței folosind Unreal Engine / Unity / Godot.

Responsabilități cheie:

- Implementarea Mecanicilor de Joc: Dați viață conceptelor de joc, traducând ideile de design în mecanici de joc funcționale și captivante folosind Unreal Engine.
- Proiectarea Nivelurilor: Creați medii de joc captivante și bine realizate proiectând și construind niveluri care îmbunătățesc experiența jucătorilor.
- Optimizarea Performanței: Colaborați cu echipa de dezvoltare pentru a optimiza performanța jocului, asigurând un gameplay fluent și receptiv pe diverse platforme.
- Colaborare Interdisciplinară: Lucrați îndeaproape cu artiștii, animatorii și alți membri ai echipei pentru a integra elemente vizuale în mod armonios în lumea jocului.
- Rezolvarea Problemelor: Identificați și abordați provocările tehnice, oferind soluții inovatoare pentru îmbunătățirea calității și performanței generale a jocului.
- Păstrați-vă la Curent cu Caracteristicile Unreal Engine: Fiți la curent cu cele mai recente caracteristici și actualizări ale Unreal Engine, încorporând noile tehnologii pentru a îmbunătăți procesele de dezvoltare a jocurilor.

Calificări:

- Înțelegerea/Cunoașterea Unreal Engine / Unity / Godot și C++ sau C#
- Înțelegerea și cunoașterea 3D și 2D
- Experiență în lucrul cu sisteme de control al versiunilor (de exemplu, git)
- Abilitatea de a lucra în echipă și abilități puternice de comunicare
- Dorința de a învăța noi tehnologii și de a se dezvolta profesional
- Cunostinta sistemelor di ticete : Jira , Trello (GLPI Constitue un avantaj)

Beneficii:

- Posibilitatea de a fi parte a unei companii cunoscute la nivel internațional
- Suntem rezidenți IT Park
- Salariul flexibil, stabilit de comun acord în dependență de aptitudinile Dvs.
- Angajare oficială, pachet social inclus
- Program de muncă stabil: 9:00-18:00, luni-vineri, sau la distanta obligatoriu online (12:00-15:00 GTM +3 Russian Team , 12:00-15:00 GTM 0 English team )
- Colectiv tânăr, amabil și sociabil
- Activități de Team-building

Locul de munca

- Scaune speciale pentru lucru toata ziua
- Monitoare cu rezolutie mare 4K / 5K Cu fregventa peste 120Mhx
- La cocul de munca intodeauna sunt Fructe si legume. Cafea ceai Ciocolata fierbinte Cacao si un croasan
- 50% reducere la sala din 3 luna Abonamentul gratis.
- Este posibilitate de a comanda mincare cu 50% reducere(Mincare special, vegetariana, vegana)
- Pentru lucratori din 3 luna care stau dupa lucru pina tirziu se poate de chema taxy pina acasa
- In fiecare viner seara un mic Paty Time.
- Dupa 6 luni sunt diferite tipuri de vacanta cu 50%-70% mai eftine (Plecari in diferite tari pe 2-3 saptamini, maximum 2 ori pe an)
- La pauza de masa sunt disponibile diferite jocuri de masa, diferite carti de joaca.

Pentru a face parte din echipa noastra, expediați CV-ul pe adresa electronică: Games.for.All@inbox.ru
Telefon:
079568805
Persoana de contact:
Human Resurse
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide