Game designer

Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: De la 8000 Până la 30000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Responsabilități:

Crearea planului unui proiect pas cu pas-planul jocului cu sisteme de mecanică, de interacționare a jucătorului, evenimente, etc.
Cunoștințe în Level Design (crearea nivelului/ măpii balansate)
Cunoștințe în User Experience și psihologia omului
Cunoștințe parțiale din fiecare domeniu (3D Design, programare, UI Design). Cunoștințe din fiecare domeniu se necesită pentru colaborarea eficientă dintre membrii echipei, sortarea taskurilor și crearea legăturii dintre departamentele de design și programare
Gândire creativă (viziuni și idei cum să arate produsul final) și gândire analitică (înțelegerea funcțiilor mai importante, prioritare și care vor dura mai mult timp de implementat)
Experiență și cunoștințe de perfecționare a produsului prin efecte vizuale, user feedback, sunete, etc.
Skill-uri în desen (pentru a expune ideile în schițe)
Beneficii:

- Posibilitatea de a fi parte a unei companii cunoscute la nivel internațional
- Suntem rezidenți IT Park
- Salariul flexibil, stabilit de comun acord în dependență de aptitudinile Dvs.
- Angajare oficială, pachet social inclus
- Program de muncă stabil: 9:00-18:00, luni-vineri, sau la distanta obligatoriu online (12:00-15:00 GTM +3 Russian Team , 12:00-15:00 GTM 0 English team )
- Colectiv tânăr, amabil și sociabil
- Activități de Team-building

Locul de munca

- Scaune speciale pentru lucru toata ziua
- Monitoare cu rezolutie mare 4K / 5K Cu fregventa peste 120Mhx
- La cocul de munca intodeauna sunt Fructe si legume. Cafea ceai Ciocolata fierbinte Cacao si un croasan
- 50% reducere la sala din 3 luna Abonamentul gratis.
- Este posibilitate de a comanda mincare cu 50% reducere(Mincare special, vegetariana, vegana)
- Pentru lucratori din 3 luna care stau dupa lucru pina tirziu se poate de chema taxy pina acasa
- In fiecare viner seara un mic Paty Time.
- Dupa 6 luni sunt diferite tipuri de vacanta cu 50%-70% mai eftine (Plecari in diferite tari pe 2-3 saptamini, maximum 2 ori pe an)
- La pauza de masa sunt disponibile diferite jocuri de masa, diferite carti de joaca.

Pentru a face parte din echipa noastra, expediați CV-ul pe adresa electronică: Games.for.All@inbox.ru
Telefon:
0799568805
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide