Full Stack Developer (PHP+JS)

WEB POSEIDON SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: De la 15000 Până la 25000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Dispuși să angajăm refugiați
Responsabilități:

Dezvoltarea și implementarea funcționalităților atât în partea de front-end, cât și în cea de back-end ale aplicațiilor noastre.
Colaborarea strânsă cu echipa de proiect pentru a înțelege și traduce cerințele funcționale în cod.
Optimizarea performanței aplicațiilor și asigurarea securității acestora.
Testarea și depanarea continuă a aplicațiilor pentru a asigura funcționalitatea corespunzătoare.

Cerințe Minime:

Experiență solidă în dezvoltarea front-end cu cunoștințe aprofundate ale limbajelor precum HTML, CSS și JavaScript.
Experiență în dezvoltarea back-end, inclusiv lucrul cu baze de date și limbaje de programare cum ar fi Node.js, Python, sau PHP.
Abilități solide de comunicare și colaborare într-un mediu de echipă.
Capacitatea de a înțelege și implementa cerințe complexe de proiect.

Avantaje Adiționale:

Cunoștințe în utilizarea unor framework-uri precum React, Angular sau Vue.js pentru partea de front-end.
Experiență în lucrul cu sisteme de gestionare a versiunilor, cum ar fi Git.
Familiaritate cu tehnologii și instrumente precum Docker sau Kubernetes pentru implementarea și gestionarea aplicațiilor.
Dacă îndeplinești aceste cerințe și ești entuziasmat să contribui la dezvoltarea proiectelor noastre, te încurajăm să aplici și să devii parte din echipa noastră dinamică!
Persoana de contact:
Dorin
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide