Expert tehnic itp testare tehnica

Warsita-MS SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
STAŢIA DE TESTARE TEHNICĂCŞSC WARŞITA-MS SRL anunţă Concurs pentru postul vacant de:EXPERT TEHNIC ITP
(inspecţie tehnică periodică)Rol: atribuţii de verificare a completării vehiculelor şi diagnosticareacomputerizată a stării tehnice a acestora, cu eliberarea Raportului de testaretehnică, în condiţiile prevederilor normative.
Responsabilităţi: - seriozitate/responsabilitate, hotarîre, spirit de echipă,- apt de muncă din punct de vedere medical,- permis de conducere la categoriile (A,B,C,D,E) Cerinţe de eligibilitate:- stagiu de muncă 2 ani în domeniu, - studii medii sau superioare de specialitate, - cunoştinţe temeinice de operare cu PC,- cunoaşterea limbii de stat şi a limbii ruse,- atenţie sporită la detalii.
Se oferă: - condiţii demne de muncă,- pachet salarial şi social avantajos,- perspectivă de avansare profesională într-un mediu dinamic.
Vă rugăm să expediaţi CV-ul Dvs. la :adresa: mun. Chişinău str. Munceşti 271
e-mail: testaretehnica@mail.ru sau evolnitchi@rambler.ru Serviciu Resurse
Telefon:
+373 795 94 449
Persoana de contact:
ELENA
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide