Diriginte de santier

IMC Market №929445, 3 mai 2013
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Peste 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Grupul IMC, care activează cu succes pe piaţa Republicii Moldova angajează:

DIRIGINTE DE SANTIER (construcţii)
Responsabilităţi:
- Urmărirea realizării construcţiei în conformitate cu prevederile contractului, a proiectelor, a caietelor de sarcini şi a reglementărilor tehnice în vigoare;
- Recepţia lucrărilor şi întocmirea actelor de recepţie;
- Verifica existenta autorizatiei de construire, precum si indeplinirea conditiilor legale prevazute de aceasta;
- Participa la elaborarea contractelor si raspunde de introducerea in acestea a prevederilor referitoare la calitate;
- Verifica respectarea tehnologiilor de executie, in vederea asigurarii nivelului calitativ prevazut in documentatia tehnica, in contract si in normele tehnice in vigoare;
- Avizarea dispoziţiilor de şantier transmise de proiectant;
Cerinţe faţă de candidaţi:
- Studii superioare în domeniul construcţiei;
- Experienţă la un post similar, min. 5 ani;
- Cunoştinţe de operare PC;
- Abilităţi de planificare, organizare şi control;
- Abilităţi analitice înalte;

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa electronică hr@imc.md.
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide