Diriginte de santier

DIRIGINTE DE ȘANTIER
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Cerinte fata de candidat:
- calitati personale: abilitati executive, capacitate de a gestiona competent o echipa de muncitori, eficienta, orientare spre realizarea obiectivelor, competente de comunicare
- studii superioare (de profil)
- experienta de realizare a lucrarilor de constructii
- utilizare avansata a calculatorui: Word, Excel, WinCmeta, AutoCad
- Cunosterea tehnologiei si organizarii industriei de constructie, a documentelor de proiectare si calcului bugetar al santierelor de contructie.
- Cunoasterea reglementarilor constructiilor
- Abilitatea de a organiza lucrarile de constructie pe santier, programul intern de lucru, tehnica securitatii muncii.
Responsabilitati:
- Controlul tehnologiei de fabricare si calitatea muncii realizate.
- Planificarea si comandarea la timp a materialelor si a tehnicii necesare
- Solutionarea problemelor la obiectul de constructie, aplicarea unor solutii tehnice.

Oferim
• Pachet social
• Salariu fix
•Telefon mobil
Telefon:
+373 683 23 864
Persoana de contact:
manager
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide