Director tehnic (salariu lunar 25000 lei)

STAYER SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: 25000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Responsabilitățile directorului tehnic sunt:
planificarea, organizarea şi supravegherea tehnică a lucrărilor de construcţie şi montaj, precum şi ţinerea evidenţei a acestora, inclusiv prin asigurarea recepţiei de către beneficiarii efectivi în conformitate cu specificaţiile de proiect incluse în contractele de antrepriză ale angajatorului.

Sarcinile de bază:
- Organizarea efectivă a lucrărilor de construcţie şi montaj prin coordonarea echipelor de muncitori şi antreprenorilor, coordonarea şi implementarea graficelor de distribuţie a echipamentelor şi a materialelor de contrucţie;
- Verificarea executării oricăror lucrări de construcţie pînă la recepţia finală inclusiv prin corespunderea acestora normelor legale şi cerinţelor de calitate a beneficiarilor efectivi incluse în contractele de antrepriză ale angajatorului;
- Asigurarea întocmirii etapizat a tuturor actelor de recepţie şi dare în exploatare conform modelelor şi procedurilor prestabilite, inclusiv semnarea acestora de către beneficiarii efectivi, astfel cum este prevăzut în contractele de antrepriză ale angajatorului.
Atribuţiile de serviciu:
- Verificarea calităţii construcţiilor, executării oricăror lucrări de construcţie pînă la recepţia finală
Telefon:
069633105
Persoana de contact:
Anna
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide