Director financiar

KEC International Limited
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Suntem in cautarea unui contabil pentru partenerii nostri care la moment sunt in proces de creare a echipei. Daca esti in cautarea unui job, noi iti propunem sa activezi intr-o companie internationala care va implementa un proiect de strategie nationala. Aici vei putea sa te dezvolti profesional in domeniul contabilitatii, intr-un mediu de lucru placut in care poti aprofunda contabilitatea aplicata si avea posibilitatea de a obtine mai multe competente alaturi de un colectiv de profesionisti, care te va sustine si te va indruma cand vei avea nevoie.

Responsabilitati:
1. Vei fi responsabil de evidenta primara a contabilitatii a sucursalei;
2. Vei lucra in direct cu directorii pentru a obtine documentele primare, a efectua transferurile bancare, a furniza informatia necesare referitor la solduri, debitori/creditori, situatia contului curent s.a. - acest aspect al lucrului iti va imbunatati calitatile de comunicare interpersonale;
3. Vei fi in subordinea Directorului Financiar

Ce asteptari avem de la tine:
- Trebuie sa cunosti softul contabil 1C (v8, v7.7),

- Limba engleza (nivel B1)
- Sa ai o experienta in prelucrarea documentelor primare de min. 2 ani,
- Cerem sa fii amabila in discutiile cu colegii si orientata spre identificarea solutiilor,
- Ne asteptam sa fii o fire organizata si cu abilitati de gestionare a mai multor sarcini simultan,

Ce oferim in schimb:
• la noi vei beneficia de o atitudine respectuoasa si pozitiva din partea conducerii si a colegilor,
• loc de munca intr-un oficiu modern in sectorul Centru,
• mediu favorabil dezvoltarii tale profesionale,
• program de lucru: Luni - Vineri; 09:00 - 18:00 (cu pauza de masa 13:00-14:00)
• concediale conform legislatiei,
• salariu achitat la timp

Expediati CV-ul in limba engleza la adresa de email-ul: tatiana.nita@onenote.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide