Developer web agile .net - paris/ fr

One Logic Consulting Group №6236398, 20 martie 2018
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Peste 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Candidatul ideal
Profil cautat:

Aveti 3 ani de experienta in dezvoltare WEB din care minimum un 1 an pe tehnologiile Microsoft
Vorbiti franceza la nivel conversational (sau la un nivel de incepator avansat dar vreti sa invatati mai bine)
Sunteti motivat si curios
Vreti sa traiti si sa lucrati la Paris

Descrierea jobului
Postul disponibil :
Developer WEB Agile .NET - Paris

Va propunem sa integrati o echipa de 25 de developeri Agile pe tehnologiile Microsoft pentre a dezvolta si a asigura metenanta unui site WEB de CRM/reporting financiar cu aproximativ 5000 de utilzatori/zi in cadrul unei banci franceze.

- Management Agile;
- Tehnologii: C#, ASP.NET MVC, JQuery, Design patterns)
- Continous integration cu TFS 2013

Descrierea companiei
Societatea:

One Logic Consulting Group este o firma de consultanta in IT pe domeniile de arhitechura, development si management

Cu o experienta de plus de zece ani in sectorul consultantei suntem o firma care prin angajatii sai promoveaza valorile de baza ale firmei One Logic: calitatea, seriozitate, reactivitatea si transparenta.
Telefon:
+33 6 77 44 55 60
Persoana de contact:
Zsolt MATHE
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide