Designer grafic

AKILOR SRL №6732369, 3 septembrie 2018
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
DESIGNER GRAFIC

Compania Akilor SRL este în căutarea unui designer grafic.
Ne aflăm în centrul Chișinăului (la 5 min de Universitatea de Stat).

Responsabilități principale :
Actualizarea cataloagelor numerice (cataloage de produse alimentare, mai mult de 30000 de exemplare distribuite în fiecare lună). Actualizarea listei de prețuri, colaborînd cu asistența de stabilire a prețurilor. Elaborarea diferitelor lucrări în colaborare cu webmasterul nostru pentru crearea și actualizarea Siteurilor noastre Web (filiale).

Suntem in căutarea :
• Persoană cu experiență (portofoliu)
• Capabilă să utilizeze instrumente precum : Photoshop, Adobe Indesign, Adobe Illustrator, Corel Draw,…
• Cunoașterea de bază a limbii Franceze sau Engleza.

Oferim :
• Lucru cu normă intreagă
• Proiect stabil
• Remunerare pe măsură

Dacă profilul dvs. se potrivește cerințelor de mai sus, trimiteți CV-ul la adresa : hr@akilor.md
Persoana de contact:
HR
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide