Coordonator de calitate ( industria producerii cablajelor auto)

HR-Consulting (www.search4staff.com)
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului sau, este in cautarea candidatilor pentru postul vacant:

Coordonator de Calitate ( Industria producerii cablajelor auto)

Profilul companiei: companie internationala in domeniul producerii cablajelor auto, localizata intr-o regiune din Moldova. Transportul profesionistilor din Chisinau, este asigurat de companie.

RESPONSABILITATI:
•Reprezinta interfata dintre client si companie in termenele de Calitate
•Va coordona echipa a departamentului de calitate si va coordona indicii de calitate obtinuti la fabrica
•Verifica de cite ori este posibil daca calitatea cablajului care este transmis in face pe client sa fie multumit, daca indeplineste toate cerintele de calitate pentru produsele transmise catre client
•Responsabil de stabilirea agendei de lucru pentru fiecare client cu care compania lucreaza
•Pregateste rapoarte saptaminale de activitate referitor la fiecare client
•Gestioneaza respingerile de la client
•Va organiza activitatea de audit si certificarea sistemului de calitate la fabrica
•Urmareaste indeplinrea conditiilor de calitate si cantitate predefinite si indeplinirea normelor de munca din punct de vedere calitativ si cantitativ

CERINTE:
•Experienta de munca in calitate peste 2 ani (cu accent pe cablaje)
•Cunostinte privind sistemele de management al calitatii (TS 16949, ISO 9001), audit in cadrul industriei automotive
•L.Engleza- cel putin mediu
•Cunostinte operare calculator MS Office nivel mediu spre avansat;
•Abilitatea de a lua rapid decizii, spirit de initiativa, capacitate de persuasiune, fermitate, rezistenta la stress

OFERTA:
•Salariu avantajos, posibilitatea de dezvoltare profesionala
•Oportunitatea de a activa la o fabrica cu standarde Europe si echipa internationala

Cei interesati pot transmite CV la adresa email: AN20@SEARCH4STAFF.COM sau la numarul de FAX: 022-209134. Telefon de contact : 022-876556

In CV indicati codul postului vacant: Calitate

CV-urile vor fi analizate, iar candidatii care corespund cerintelor vor fi invitati la interviu.

Va multumim pentru timpul acordat.
Site:
www.search4staff.com
Fax:
022-876556
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide