Contabil(ă)

Birou de Avocați
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Cerințe esențiale:
» studii superioare în economie;
» experiență de lucru minim 2 ani;
» cunoașterea avansată a programelor 1C și Excel;
» cunoașterea SNC, SIRF și legislația fiscală;
» confidențialitate, responsabilitate și inițiativă.

Principalele atribuții:
» evidența contabilă și gestionarea operațiunilor economico-financiare;
» întocmirea și prezentarea corespunzătoare a rapoartelor/declarațiilor etc.;
» întocmirea rapoartelor manageriale și de execuție;
» alte responsabilități cu profil economic.

Condiții și regim de muncă:
» mediu de lucru confortabil;
» regim de lucru deplin (8h/zi), Luni-Vineri;
» oportunități de dezvoltare și creștere profesională;
» nivel corespunzător de salarizare (solicitarea se precizează în CV, fie se discută la interviu).

Doar persoanele care acceptă și corespund cerințelor, sunt rugate să expedieze CV + Fotografie la adresa: info@bsa.md.

Selectarea va fi făcută în baza analizei CV-urilor, urmată de un interviu. Informații suplimentare pot fi obținute la aceeași adresă de e-mail.
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide