Contabil(ă)

Transgrar SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: De la 14000 Până la 15000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Descrierea poziției vacante

Profil Canditat:

Studii superioare (economice, contabilitate);
Experienţă în domeniul contabilitatii (contabilitate primara, contabilitate de productie, raportare financiara);
Cunoştinţe temeinice de operare PC (1C, Excel)
Abilitatea de a lucra rapid, flexibil cu un volum intens de date;
Atentie, spirit dezvoltat de observație, responsabilitate și rapiditate.

Responsabilități:

Procesează în sistemul intern de evidenta comenzile de producere, vinzare, prestare servicii;
Casarea lunară a materialelor directe și indirecte privind procesul de producție;
Verificarea şi încărcarea tabelelor de pontaj, calculul salarial;
Intocmirea și eliberarea facturilor fiscale pe anumite segmente de activitate
Alte sarcini lansate de contabil-sef.

Ce oferim:

Salariu competitiv, negociabil in dependenta de cunostinte si experienta;
Program de 8 ore de muncă (9:00-18:00);
Loc de muncă confortabil
Instruire internă și traininguri externe asigurate de companie;
Alte beneficii pe care le vei descoperi dacă te alături echipei noastre (bonusuri zile de nastere, reducere la produsele companiei, teambuildinguri, etc.)

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, expediază-ne CV-ul cu specificarea funcției pentru care aplici, la adresa: hr.protectasig@gmail.com sau contactează-ne la 060 803 380 și noi avem grijă să îți oferim detaliile.
Telefon:
+373 608 03 380
Persoana de contact:
AURICA
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide