Contabil(ă)

ALIONEXAGRO SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: De la 10000 Până la 12000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Cerințe faţă de candidat:

Studii superioare în domeniul contabilității (preferabil);
Experiență într-un post similar preferabil 4-5 ani (se acceptă persoane care activează în calitate de contabil, dar se ocupă și de prezentarea dărilor de seamă fiscale și statistice);
Сunoașterea SNC, legislației fiscale și legislației muncii;
Cunoștințe în domeniul resurselor umane;
Evidența contabilă primară, elaborarea și prezentarea rapoartelor și dărilor de seamă;
Сunoștințe avansate de operare PC, inclusiv 1C v8 și MS Office;
Cunoașterea limbii de stat şi a limbii rusă este obligatorie.
Responsabilităţi:

Întocmirea documentelor contabile primare, registrelor contabile;
Înregistrarea în programul de contabilitate a documentelor primare;
Întocmirea și prezentarea dărilor de seamă fiscale, statistice, conform legislației în vigoare.
Calcularea salariilor;
Întocmirea situațiilor financiare și închiderea anului contabil;
Oferirea consultațiilor fiscale.
Compania oferă:

salariu motivant;
pachet social integral;
experiență din diverse domenii de activitate (comerț, agricultura, producere, servicii).
Condiţii:

Full-time, oficiu se afla in Stauceni
Orarul de lucru: de luni până vineri (08:30-17:30); zile de odihnă: sâmbăta şi duminica;
Echipă profesionista;
Pachet social complet;
Salariu motivant, negociabil la Interviu;
Lucru într-un mediu placut;
Conexiune corporativă mobilă.
Persoanele interesate sînt rugate să transmită CV-ul la adresa de email:hr.protectasig@gmail.com
Telefon:
+373 608 03 380
Persoana de contact:
Aurica
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide