Contabil(ă) Rețea Magazine

Rogob carne si mezeluri
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Compania Rogob este în căutarea unui coleg/unei colege pentru a suplini funcţia de contabil/ă rețea magazine.
În rolul de contabil/ă rețea magazine, vei asigura organizarea și aplicarea sistemului de evidență contabilă pe magazine (produse alimentare), conform politicilor de contabilitate a întreprinderii.
Responsabilitățile tale:

introducerea zilnică a operațiunilor ce țin de evidența magazinelor
introducerea și verificarea facturilor de intrare
introducerea și verificarea vânzărilor
inventarierea bunurilor și mijloacelor bănești aflate în gestiune și păstrare la magazine
casarea materialelor
evidenta OMVSD, mijloacelor fixe
verificarea prețurilor de livrare și procurare

ce așteptăm:

studii superioare de specialitate (contabilitate, finanțe, economie, etc.)
cunoștințe solide în domeniul legislației privind standardele contabile, codul fiscal
cunoașterea Universal Accounting (va reprezenta un avantaj)
cunostințe avansate a pachetului MS Office
fluență în limbile română și rusă

ce oferim:

carieră în una dintre cele mai mari companii producătoare din țară
salariu competitiv
training-uri în domeniul de activitate
mediu de lucru dinamic și interactiv
prânz gratuit

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, expediază-ne CV-ul cu specificarea funcției pentru care aplici, la adresa: hr@rogob.md sau contactează-ne la 060 200 961 și noi avem grijă să îți oferim detaliile.

Te așteptăm în echipa Rogob! E-mail: hr@rogob.md
Telefon: 060 200 961
Telefon:
060 200 961
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide