Contabil junior Evidență Bancară | Помощник бухгалтера по банковской отчетности - 10000lei

Customagic
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: Orice
Salariu: 10000 MDL
Program de muncă: Full-time
Post disponibil pentru un Contabil junior Evidență Bancară.

Aici vei găsi:

Misiune clară: Contribuie la gestionarea cu precizie a fluxurilor financiare ale companiei noastre.
Echipa unită: Suntem un colectiv de profesioniști dedicați, gata să-și ofere sprijin reciproc.
Dezvoltare profesională: Îți oferim oportunitatea de a-ți perfecționa abilitățile și de a crește într-un mediu dinamic.

Responsabilități cheie:

Efectuarea plăților bancare atât în valută națională, cât și în valută străină, asigurându-se că acestea sunt efectuate în mod precis și în conformitate cu procedurile stabilite.
Lucrul cu consumabilele.
Colectarea, prelucrarea și stocarea datelor privind operațiunile bancare, asigurând confidențialitatea și precizia acestora.

Cerințe:

Studii în Finanțe și bănci sau Contabilitate
Abilități de lucru în 1C și Excel
Gîndire analitică
Atitudine proactivă și atenție la detalii
Disponibilitate pentru a lucra într-un program stabil, de luni până vineri, între orele 9:00 - 18:00, cu oficiu în sec. Botanica.

Dacă ești pregătit să fii gardianul financiar al companiei noastre și să asiguri gestionarea corectă a resurselor noastre financiare, trimite CV-ul tău cu mențiunea Contabil Junior Evidență Bancară la hr@customagic.md.
Ajută-ne să construim un viitor financiar solid!
Вакансия для помощник бухгалтера по банковской отчетности.

Здесь вы найдете:

Четкую миссию: Помогать управлять финансовыми потоками нашей компании с точностью. Объединенную команду: Мы — коллектив преданных профессионалов, готовых поддерживать друг друга.
Профессиональное развитие: Мы предоставляем вам возможность совершенствовать свои навыки и расти в динамичной среде.

Основные обязанности:

Проведение банковских платежей как в национальной, так и в иностранной валюте, обеспечивая их точное выполнение в соответствии с установленными процедурами.
Работа с исходниками
Сбор, обработка и хранение данных о банковских операциях с соблюдением конфиденциальности и точности.

Требования:

Образование в области финансов и банков или бухгалтерии
Навыки работы в 1С и Excel
Аналитическое мышление
Проактивный подход и внимание к деталям.
Доступность для работы в регулярном графике с понедельника по пятницу с 9:00 до 18:00.

Если вы готовы стать финансовым хранителем нашей компании и обеспечить правильное управление нашими финансовыми ресурсами, отправьте свое резюме с пометкой «помощник бухгалтера по банковской отчетности» на адрес hr@customagic.md.
Помогите нам построить крепкое финансовое будущее! E-mail:
hr@customagic.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide