Contabil

Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: 10000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Căutăm un Contabil cu experiență și abilități solide în prelucrarea datelor și lucrul cu documente pentru a se alătura echipei noastre. Dacă ești o persoană organizată, meticuloasă și pasionată de cifre, te invităm să aplici pentru această poziție.

Responsabilități principale:

Înregistrarea și prelucrarea corectă a datelor financiare și contabile ale companiei.
Gestionarea și reconcilierea conturilor, inclusiv efectuarea de verificări și analize periodice.
Asigurarea conformității cu legislația fiscală și contabilă în vigoare.
Elaborarea rapoartelor financiare și a altor documente necesare.
Colaborarea cu auditorii externi și alte departamente interne pentru a asigura un flux de lucru eficient.

Cerințe:

Experiență anterioară în domeniul contabilității, cu cunoștințe solide în prelucrarea datelor și lucrul cu documente.
Cunoștințe profunde ale legislației fiscale și contabile în vigoare.
Abilități excelente de analiză și rezolvare a problemelor, cu atenție la detalii.
Cunoștințe avansate de operare PC și software de contabilitate.
Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic și de a respecta termenele limită.

Beneficii:

Salariu atractiv de 10.000 lei netto pe lună.
Program de lucru de luni până vineri, între orele 9:00 și 17:00.
Locație centrală, în sectorul Centru, str. Tighina 42.
Oportunități de dezvoltare profesională și creștere în cadrul companiei.
Mediu de lucru plăcut și dinamic, alături de o echipă profesionistă și dedicată.
Dacă consideri că te potrivești cu descrierea de mai sus și ești interesat să te alături echipei noastre, te rugăm să trimiți CV-ul tău actualizat și o scrisoare de intenție la adresa de email vladacarapostol@gmail.com. Menționează în subiectul email-ului "Aplicare Contabil cu experiență".

Mulțumim anticipat pentru interesul acordat. Doar candidații selectați vor fi contactați pentru interviu.
Persoana de contact:
Vlada Carapostol
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide