Contabil

PEGAS SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Compania FCP PEGAS SRL produce din anul 1992 carne, produse din carne, mezeluri și comercializează în 5 magazine din or.Chișinău produsele proprii, cît și alte produse alimentare.

Angajăm CONTABIL

Beneficii:
• Angajare oficială cu întreg pachet social într-o companie stabilă;
• Salariu motivant;
• Grafic de lucru luni-vineri de la 9.00 — 18.00 sau 08.30-17.30;
• Prânz asigurat din partea companiei;
• Oficiul amplasat în sect. Rîșcani, or.Chișinău,str.Petricani nr.174 (autobus 16, troleibuz 29).

Responsabilități:

• Evidența, contabilizarea materialelor, OMVSD;
• Perfectarea și prelucrarea documentelor primare;
• Întocmirea rapoartelor interne.
Cerințe:
• Studii superioare finalizate în domeniul economic;
• Experiență de lucru în domeniu minim 2 ani;
• Experiență în organizarea proceselor de evidență contabilă si gestionarea fluxului documentar;
• Cunoașterea limbilor rusă și română;
• Bune cunoștințe de operare PC; cunoașterea pachetului MS Office, 1C8.
Așteptăm să expediați CV-ul la adresa:hr@pegas.md sau să efectuați un apel telefonic pentru concretizări la tel.06-000-39-02.

Prin aplicarea la această poziție, Vă dați acordul față de prelucrarea datelor Dvs. cu caracter personal în cadrul procesului de recrutare.
Telefon:
+373 600 03 902
Persoana de contact:
PEGAS
Site:
www.pegas.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide