Contabil-șef

B.A.R. "Invest Broker" S.R.L.
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 3 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Principalele cerințe față de candidați:

Studii superioare în domeniul finanțe/contabilitate;
Experiența de lucru în funcție de contabil sau contabil-șef, nu mai puțin de 3 ani, de dorit în domeniul asigurărilor;
Experiența ducerii evidenței contabile, evidența impozitelor;
Cunoașterea standardelor evidenței contabile și impozitării;
Cunoașterea programului 1-C, versiunea a 8;
Cunoașterea PC, Word, Excel - nivel avansat.

Responsabilități principale:

Asigurarea securității și completării documentelor contabile în conformitate cu standardele naționale;
Evidența operațiunilor bancare și caserie;
Evidența creanțelor și datoriilor;
Pregătirea documentelor primare pentru rapoarte fiscale, statistice și la CNPF;
Participarea la inventariere;

Calități personale:

Grad înalt de responsabilitate și confidențialitate;
Gîndire analitică, atenție la detalii;
Onestitate;
Punctualitate;
Aptitudine de rezolvare a unor sarcini multimple simultan.

Condiții:

Program de lucru - Luni-Vineri, 09:00-18:00;
Beneficiați de întreg pachet social;
Posibilitatea creșterii în carieră;
Salariu motivant.

Dacă doriți să faceți parte din echipa noastră, vă invităm să aplicați CV-ul Dvs la adresa de e-mail : investbroker4577@mail.ru
Persoana de contact:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide