Contabil operator

Soldi SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: De la 10000 Până la 11000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Contabil/(ă)
Cerințe:

Studii economice;
Experiență în domeniu – minim 1 an;
Operare 1C (versiunile 8.3 );
Operare PC - Microsoft Office (În special Excel) nivel bun;
Cunoașterea SNC;
Viteză în lucru, atenție la detalii.
Calități personale:

persoană energică, comunicativă cu capacitate de relaționare;
inițiativa, gândire analitică și logică;
rezistență în activități repetitive;
persoană dinamică, încrezută în propriile forțe, foarte responsabilă, orientată spre rezultat.
Responsabilități:

asigurarea evidenței contabile a stocurilor;
evidență livrărilor, facturare;
evidența formularelor cu regim special, a materialelor, a obiectelor de mică valoare și scurtăd urată;
verificarea jurnalului de vânzări și cumpărări;
înregistrarea returnărilor de bunuri de la cumpărători în programul 1C;
întocmirea actelor de verificare, acte de compensare;
îndeplinirea și altor atribuții necesare în cadrul activității departamentului financiar contabil.
Condiții de muncă:

program de lucruîn L-V (08:00 - 17:00); S (09.00-14.00)
salariu se stabilește în urmă interviului;
angajare oficială în cîmpul muncii, pachet social integral, cu achitarea concediilor medicale și concediilor de odihnă anuale.
Rugăm să expediati CV-urile la adresa de email: info@soldi.md
Nr. tel. 069610753 Ana

Doar candidații selectați vor fi contactați.
Telefon:
+373 696910753
Persoana de contact:
Ana
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide