Chelner | Официант

Andy's
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: În ture
Мы в поиске Официанта!
Присоединяйтесь к команде сети семейных ресторанов, которая с гордостью обслуживает наших гостей уже много лет. Наша компания гордится своим опытом и преданностью созданию уютной атмосферы, где каждый посетитель чувствует себя как дома.
Условия:

Oплачиваемая стажировка;
Программа лояльности для сотрудников совместные корпоративы питание по специальной цене;
График работы по сменам: 3/3. или 4/2 обговаривается при трудоустройстве;
Своевременная конкурентная заработная плата, специальная мотивационная программа и бонусы;
Дружелюбная и поддерживающая атмосфера коллектива;
Возможности кариерного роста в крупной успешной компании;
Обучение и профессиональное развитие.

Обязанности:

Прием и обслуживание Гостей, обеспечение их комфорта и удовольствия;
Общение с Гостем, помощь в выборе блюд и напитков, ознакомление с меню;
Прием и обработка заказов;
Подача блюд и напитков;
Подержка чистоты и порядка на рабочем месте;
Расчёт Гостей;
Соблюдения стандартов компании.

Требования:

Опыт работы в сфере обслуживания приветствуется, но не обязателен;
Умение общаться с людьми и работать в команде;
Ответственность, внимательность к деталям и желание обучаться;
Знание госудрсвеного языка и русского;

Если вы заинтересованы в этой возможности, отправьте ваше резюме с указанием желаемой должности на адрес электронной почты hr@andys.md, или ждём вашего звонка 060777618.

Căutăm un Chelner!
Alăturați-vă echipei unui rețea de restaurante de familie care servește cu mândrie oaspeții noștri de mulți ani. Compania noastră se mândrește cu experiența și dedicarea sa pentru a crea o atmosferă confortabilă în care fiecare client se simte ca acasă.

Condiții:

Stagiu plătit;
Program de loialitate pentru angajați, petreceri corporative comune, mese la preț special;
Program de lucru pe ture: 3/3. sau 4/2, negociat la angajare;
Salariu competitiv la timp, program special de motivare și bonusuri;
Atmosferă prietenoasă și de susținere a echipei;
Oportunități de dezvoltare a carierei într-o mare companie de succes;
Formare și dezvoltare profesională.

Responsabilități:

Primirea și servirea Oaspeților, asigurând confortul și plăcerea acestora;
Comunicarea cu Oaspetele, asistență în alegerea bucatelor și băuturilor, familiarizarea cu meniul;
Primirea și procesarea comenzilor;
Servirea bucatelor și a băuturilor;
Menținerea curățeniei și a ordinii la locul de muncă;
Achitarea oaspeților;
Respectarea standardelor companiei.

Cerințe:

Experiența în domeniul este binevenită, dar nu este obligatorie;
Abilitatea de a comunica cu oamenii și de a lucra în echipă;
Responsabilitate, atenție la detalii și dorința de a învăța;
Cunoașterea limbii de stat și a limbii ruse.

Dacă sunteți interesați de această oportunitate, vă rugăm să ne trimiteți CV-ul cu poziția dorită la adresa hr@andys.md, sau așteptăm apelul dvs. 060777618. E-mail: hr@andys.md
060777618
Telefon:
060777618
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide