Chelner

Fortus №11615106, 27 septembrie 2024
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Restaurantul „Fortus”, situat în centrul Chișinăului, își extinde echipa și caută chelneri entuziaști pentru a se alătura echipei noastre dinamice.

Responsabilități:
- Servirea clienților cu profesionalism și amabilitate.
- Prezentarea meniului și oferirea recomandărilor.
- Gestionarea comenzilor și asigurarea unei experiențe plăcute pentru clienți.
- Menținerea curățeniei și organizării în zona de lucru.

Cerințe:
- Experiență în domeniu nu este obligatorie; suntem deschiși și pentru persoanele fără experiență, dar dornice să învețe.
- Responsabilitate și dorința de a lucra într-un mediu dinamic.
- Abilități de comunicare și relaționare cu clienții.
- Agilitate și atenție la detalii.

Oferim:
-Salariu competitiv și bonusuri pe baza performanței.
-Program de lucru flexibil.
- Mediu de lucru prietenos și oportunități de dezvoltare profesională.

Dacă ești o persoană motivată și ai dorința de a face parte dintr-o echipă de succes, te invităm să ne apelezi la numărul de telefon 068035262, 069128732 sau să ne vizitezi direct la restaurantul „Fortus” din centrul Chișinăului, pe bulevardul Grigore Vieru 5.

Așteptăm cu interes să te cunoaștem!
Telefon:
+373 68035262079056814
Persoana de contact:
Maxim / Adelina
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide