Casier/ă

ZEPTER INTERNATIONAL MOLDOVA
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Responsabilități:
- Încasarea mijloacelor bănești (cash/card);
- Efectuarea operațiunilor de casă;
- Completarea și semnarea Registrului de casă;
- Evidența mijloacelor bănești din casierie;
- Participarea la procesul de iventariere.

Cerințe față de candidat:
- Experiență în vînzări minim 2 ani;
- Experiență în utilizarea aparatului de casă și POS terminalului;
- Cunoașterea programului 1C, constituie avantaj;
- Persoană atentă la detalii, responsabilă, prietenoasă și organizată ;
- Persoană orientată spre rezultat și client;
- Persoană cu excelente abilități de comunicare;
- Cunoașterea limbii române și ruse.

- Îți oferim traininguri de inițiere interne;
- 5 zile lucrătoare

Locul de muncă: Str. A.Sciusev, 67, mun. Chișinău
Expediază-ne CV-ul și noi vom avem grijă să îți oferim detaliile.
Îți mulţumim pentru încrederea acordată companiei ZEPTER și pentru dorința de a face parte din echipa noastră, vom studia CV-ul și în cazul în care profilul tău corespunde cerințelor noastre, te vom contacta pentru stabilirea unui interviu.

Persoanele interesate pot expedia CV-ul la adresa de e-mail: gm.assistant@zepter.md
Telefon: 0699 69 333
Persoana de contact:
069969333
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide