Cameraman „TeleFilm-Chişinău”

Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Cerințele postului:

Experiență și cunoștințe tehnice în domeniul filmărilor;
Cunoștințe teoretice și practice de compoziție a imaginii statistice și în mișcare;
Cunoașterea principalelor tipuri și formate de emisiuni;
Abilități de cunoaștere a procesului de creație și a celui tehnologic de producere a emisiunilor TV;
Atitudine constructivă, responsabilitate, atenție, creativitate.

Responsabilități:

Realizează filmări conform programului stabilit;
Răspunde de calitatea artistică a cadrelor, de mișcările de aparat pe care le execută;
Selectează împreună cu regizorul, redactorul și producătorul, locul/platoul de filmare pentru evenimentul vizat;
Verifică parametrii tehnici a echipamentelor de filmare.

Beneficii:

Angajare oficială;
Loc de muncă dotat cu toate echipamentele necesare;
Posibilitate de dezvoltare personală și profesională;
Salariu stabil.

Dacă sunteți interesat (ă) de această ofertă de lucru, vă așteptăm să ne trimiteți CV-ul la adresa de e-mail angajare@trm.md, pentru detalii suplimentare ne puteți contacta la numărul de telefon: 060 214 898
Vă rugăm să luați în considerare că doar candidații selectați vor fi contactați. E-mail: angajare@trm.md
Telefon: 060 214 898
Telefon:
060 214 898
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide