Бухгалтер | Contabil(ă) (1000 USD)

Skladovka.md
Oraș: Chișinău
Studii: Colegiu
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: 1000 USD
Program de muncă: Full-time
Skladovka.md - это сеть современных складов для безопасного хранения личных и коммерческих товаров, помещения различных размеров: от 1,2 м³ до 1000 м² с круглосуточным доступом.
На сегодняшний день есть 3 действующих комплекса: на Ботанике, Чеканах и в Ставченах.
В процессе строительства еще 3 комплекса: ул. Индустриальная, Сороки и Оргеев.
В связи с расширением открыт набор на должность Бухгалтер.
Ключевые функции:

Осуществление приема, контроля и обработки первичной документации по соответствующему участку;
Систематизация информации и ведение базы данных;
Подготовка данных по соответствующему участку бухгалтерского учета для составления отчетности;
Контроль за сохранностью бухгалтерских документов, оформление их в соответствии с установленным порядком;
Взаимодействие с другими отделами.

Требования к кандидатам:

Наличие высшего или средне-специального экономического образования;
Наличие навыков пользования ПК, MS Office, 1С - бухгалтерия;
Владение русским и румынским языками.

Ключевые навыки:

Внимательность к деталям и аналитический склад ума;
Умение искать нужную информацию самостоятельно;
Умение оперативно работать в интенсивном информационном потоке;
Коммуникабельность, дружелюбность и ответственность.

Условия работы:

Соответствующий уровень з/п, пересмотр каждые 6 месяцев;
График работы понедельник-пятница, полный рабочий день.

Дополнительная информация:

Мы готовы рассматривать кандидатов с любыми зарплатными ожиданиями;
Также не стесняйтесь присылать свое резюме, даже если Вы не уверены, что Вы нам подходите. Мы просматриваем все отклики, без исключения.

Отправляйте резюме по электронному адресу: rabota@skladovka.md с темой письма: Бухгалтер.
Тел: 022 88 58 01

Skladovka.md este o rețea de depozite moderne pentru păstrarea în siguranță a bunurilor personale și comerciale, cu spații de diferite dimensiuni: de la 1,2 m³ până la 1000 m² cu acces 24/7.

În prezent, avem 3 complexe funcționale: Botanica, Ciocana și Stăuceni.

Alte 3 complexe sunt în construcție: str.Industrială, Soroca și Orhei.
În contextul acestei extinderi, recrutăm pentru postul de Contabil.

Responsabilități de bază:

Recepționarea, controlul și prelucrarea documentației primare pentru sectorul respectiv;
Sistematizarea informațiilor și actualizarea bazei de date;
Pregătirea datelor cu privire la sectorul contabil corespunzător pentru întocmirea rapoartelor;
Evidența păstrării documentelor contabile, pregătirea acestora în conformitate cu prevederile stabilite;
Interacțiunea cu alte departamente.

Cerințe față de candidat:

Studii superioare sau secundare de specialitate în domeniul economic;
Cunoștințe de utilizare a calculatorului, MS Office, 1C;
Сunoașterea limbilor rusă și română.

Competențe de bază:

Atenție la detalii și spirit analitic;
Capacitatea de a căuta independent informațiile necesare;
Capacitatea de a lucra rapid într-un flux intens de informații;
Persoană comunicativă, sociabilă și responsabilă.

Condiții de muncă:

Salariu competitiv, revizuit la fiecare 6 luni;
Program de lucru de luni până vineri, full-time.

Informații suplimentare:

Suntem dispuși să luăm în considerare candidați cu orice așteptări salariale;
De asemenea, nu ezitați să ne trimiteți CV-ul, chiar dacă nu sunteți sigur că corespundeți postului. Examinăm toate cererile, fără excepție.

Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa: rabota@skladovka.md cu subiectul: Contabil.
Tel: 022 88 58 01 E-mail: rabota@skladovka.md
022 88 58 01
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide