Barman casier (700 lei/zi)

Feel Good Coffee №14530336, 2 septembrie 2024
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: De la 10 000 Până la 12 000 MDL
Program de muncă: În ture
Locul de muncă: În locația angajatorului
Feel Good Coffee este în căutarea unui nou membru pentru echipa noastră energică și dedicată!
Locația: Bodoni 45

Responsabilități:
- Prepararea și servirea băuturilor de cafea și a altor produse din meniu.
- Gestionarea și operarea casei de marcat.
- Menținerea curățeniei și organizării la locul de muncă.
- Asigurarea unui serviciu prietenos și prompt clienților.
- Gestionarea stocurilor și raportarea necesarului de aprovizionare.

Cerințe:

- Experiență anterioară în domeniu constituie un avantaj, dar nu este obligatorie (oferim instructaj)
- Abilități excelente de comunicare și relaționare cu clienții.
- Atitudine pozitivă și orientare către client.
- Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic.
- Flexibilitate și disponibilitate de a lucra în ture.

Oferim:

- Salariu atractiv și competitiv.
- Un mediu de lucru plăcut și dinamic.
- Oportunități de dezvoltare profesională.
- Reduceri speciale la produsele Feel Good Coffee.

Cum să aplici:

Dacă ești pasionat de cafea și îți place să interacționezi cu oamenii, te invităm să ne trimiți CV-ul tău cu o poză atașată la adresa: office.feelgoodcoffee@yahoo.com
Sau pentru mai multe detalii ne puteți apela la numărul: 069392693 sau 069346862 Așteptăm să te cunoaștem!
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide