Barman, bucatar, pizzar

Artegianalebyhva Brasov №14197898, 14 iunie 2024
Oraș: Peste hotare
Studii: 9 clase
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: 1000 EUR
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Alătură-te echipei noastre: Dorim să ne mărim familia!

ArtegianalebyHVA, unul dintre cele mai populare grupuri de restaurante din centrul Brașovului, Romania... caută să-și mărească echipa. Avem la dispoziție posturi de barmani, bucatar, ajutor de bucatar si Pizzari

Cerințele față de candidat:
- Absolvent de studii medii;
- Experiență anterioară în serviciul clienților pentru poziția de barman și experiența practică de lucru în bucătărie pentru poziția de bucătar și ajutor de bucătar;
- Excelente abilități de comunicare și interacțiune cu clienții;
- Cunoașterea limbilor străine constituie un avantaj;
- Disponibilitatea de a lucra în ture și program full-time. turele fiind de 5 zile munca si doua liber

Responsabilitățile candidatului:
- Preparare a băuturilor și servirea clienților cu profesionalism și amabilitate pentru poziția de barman;
- Preparare a felurilor de mâncare conform rețetarului, respectând standardele companiei pentru poziția de bucătar și ajutor de buccatar;
- Colaborarea eficientă cu colegii pentru asigurarea unui serviciu impecabil.

Oferta companiei:
- Oferta de salarizare: suma de la 3000 RON;
- Oportunitatea de promovare și dezvoltare a carierei;
- Training inclus de dezvoltare personală și profesională;
- Mediu de lucru plăcut și format dintr-o echipă tânără și dinamică.
- 2 mese pe zi
- Cazare
- Tips
Telefon:
+40 727 093 921
Persoana de contact:
Mihai T
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide