Asistent de tehnician echipamente frigorifice (termice / electrice)

Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: 18000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Cerințe:
- Responsabilitate, atenție și punctualitate;
- Abilitatea de a lucra în echipă, dar și individual;
- Studiile cu profil tehnic și cunoștințele în domeniul electronicii sunt un avantaj, însă nu sunt obligatorii;
- Cunoașterea limbilor română și rusă;
- Abilități de operare PC – nivel avansat.

Condiții de muncă:
- Pachet social complet;
- Compensație motivantă;
- Posibilitatea de învățare, dezvoltare și creștere în carieră.
- Ceai și cafea

Responsabilități:
- Implicarea activă la instalarea și evaluarea tehnică a echipamentelor;
- Acordarea serviciului de garanție și post-garanție;
- Oferirea ajutorului la implementarea proiectelor tehnice;
- Implicarea în efectuarea inspecțiilor periodice, înlăturarea defectelor echipamentelor instalate;
- Oferirea asistenței tehnice clienților.
Persoana de contact:
Nicolae
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide