Arhitect

Philip-JohnsonHR
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Candidatul ideal:

- studii superioare de specialitate finalizate obligatoriu!
- experienţă în domeniu: minim 3 ani*!
- capacitatea de a genera documentatii la toate fazele de proiectare.
- cunoasterea normelor tehnice si juridice necesare procesului de proiectare.
- capacitatea de a lucrat atat singur cat si in echipa in toate fazele elaborarii unui proiect.
- capacitatea de a fi un om responsabil pe ceea ce produce (foarte important).
- cunostinte bune de operare in MS Office.
- persoana organizata, responsabila, obisnuita sa lucreze cu termene limita.
- capacitate de lucru sub presiune, disponibilitate la ore suplimentare.
- cunostinte avansate de AUTOCAD cit si de alte softuri*!
- fluent in rusa / romana + (avantaj) engleza.
- abilitatea de a planifica, coordona, supraveghea, consilia și delega sarcini.

Descrierea jobului:

- intocmirea documentatiei la toate fazele de proiectare.
- colaborarea cu toate specialitatile in vederea coordonarii proiectului.
- urmarirea executiei lucrarilor in baza documentatiei elaborate.
- crearea, mentinerea si gestionarea relatiilor cu clientii.
- realizarea planului de executie si atingerea obiectivelor de lucru.
- oferă soluţii pentru problemele ce pot apărea în procesul de proiectare / executie.

Ce oferim:

- bonus de performanţă.
- tichete de masă.
- pachet salarial atractiv de la 18 000 lei /luna.

*> O companie de constructii internationala este in cautarea unui Arhitect, proiectul este guvernamental sustinut de Uniunea Europeana!, unica sansa de a capata experienta noua!

Daca te potrivesti cerintelor noastre, asteptam CV-ul tau la Philip-JohnsonHR@tech-center.com
Persoana de contact:
ANASTASIA
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide