Analist tehnic it - business intelligence, bănci, bucurești

Hexabit №7866331, 17 aprilie 2019
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Candidatul ideal

Locatia postului: București

LICENȚIAȚI ÎN MATEMATICĂ INFORMATICĂ, AUTOMATICĂ SAU CIBERNETICĂ CARE DORESC O CARIERĂ ÎN DOMENIUL SOLUȚIILOR INFORMATICE FINANCIAR-BANCARE

CUNOȘTINȚE SOLIDE ORACLE / PLSQL. GĂNDIRE ANALITICĂ, CAPACITATEA DE A IDENTIFICA SOLUȚII

EXPERIENȚA INTR-UN DEPARTAMENT TEHNIC ÎNTR-O BANCĂ REPREZINTĂ UN AVANTAJ

Descrierea jobului
ANALISTUL TEHNIC VA ACTIVA ÎN CADRUL ECHIPEI DE BUSINESS INTELLIGENCE DIN BANCĂ, IN BUCUREȘTI.
ESTE RESPONSABIL DE IDENTIFICAREA ȘI DOCUMENTAREA SOLUȚIILOR TEHNICE, DIN MOMENTUL FINALIZĂRII ANALIZEI DE BUSINESS, PÂNĂ LA TRECEREA PE PRODUCȚIE.
ACORDĂ SUPORT PROGRAMATORILOR ÎN PROCESUL DE DEZVOLTARE.
PARTICIPĂ LA TESTAREA FAT ȘI UAT, PREIA ȘI REZOLVĂ DEFECTE.

SE OFERĂ SALARIU MOTIVANT CORELAT CU EXPERIENȚA, ȘI MEDIU DE LUCRU ATRACTIV

Descrierea companiei
Hexabit activează în domeniul aplicațiilor software. Serviciile oferite sunt în special dezvoltarea de aplicații de tip ERP si CRM pentru industria financiar bancară, în special în zona de risc bancar și raportări statutare, precum și consultanța și modelarea afacerii din punct de vedere informatic.
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide