Ajutor de contabil(ă)

Academia Nationala de Sah din Moldova
Oraș: Chișinău
Studii: Colegiu
Experiența de munca: De la 3 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Academia Națională de Șah din Moldova anunță funcția vacantă contabil(ă).
Responsabilități:

Primirea și verificarea documentelor contabile primare.
Evidența contabilă-păstrarea competentă şi veridică a documentaiei de contabilitate.
Pregătirea documentelor pentru elaborarea rapoartelor.
Elaborarea rapoartelor întru buna evidență a cheltuielilor.
Întocmirea dărilor de seama către organele ierarhic superioare.
Pregătirea documentelor pentru rapoarte fiscale şi statistice.
Planficarea bugetelor și altor instrumente de gestionare financiară.
Evidența încasărilor și cheltuielilor (paypal, ecommerce, chesh, contul bancar).
Evidența și calcularea salariilor.

Cerințe:

Studii superioare/medii în contabilitate sau finanțe.
Experiență de lucru ca contabil.
Cunoasterea legislatiei in vigoare.
Cunostinte avansate PC (MS Office, 1С 8).
Experiență în planificarea economică (este un avantaj).
Cunoașterea limbilor: română, rusă.
Abilități dezvoltate de comunicare.
Responsabilitate, capacități analitice, atentie la detalii.

Noi oferim:

Grafic de lucru luni-vineri 10.00-19.00, (putem discuta).
Loc de muncă în centrul capitalei.
Pachet social complet.
Colectiv primitor și conducători adecvați.
Perspective în carieră.

Expediați CV-ul indicînd telefonul de contact la adresa electronică: hr@sah.md.
Numărul nostru de telefon 022802831 E-mail: hr@sah.md
Tel.: 022802831
Telefon:
022802831
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide