Agent comercial cu microbuz sau cu automobil personal

Simbacom Lux (Filiala Centru)
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: 25000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Ce oferim noi?
-Angajare oficială
-Pachet social complet
-Salariu stabil, de la 25 000 de lei
-Grafic de lucru 5/2 (luni-vineri)
-Adresa biroului: Mun. Chişinău, Munceşti 803/3.
-O echipă profesională, ambițioasă și prietenoasă.

Ce este nevoie pentru asta?
-Experiență demonstrată într-o poziție similară
-Orientare spre rezultate;
-Abilități de convingere, capacitate de exprimare corectă și logică;
-Abilități excelente de comunicare și negociere
-Deținerea automobilului personal va fi un avantaj mare.

Responsabilități:
-identificarea de noi clienți și menținerea contactului cu clienții existenți;
-asigurarea derulării relațiilor de vînzare în bune condiții cu clienții;
-promovarea imaginii firmei și a produselor acesteia;
-cunoașterea produselor și utilitatea acestora, fiind în stare să informeze clientul despre toate produsele;
-urmărirea și realizarea planului de vânzări lunar;
-participarea la negocieri, întocmirea contractelor, monitorizarea derulării si finalizării acestora;
-răspunderea pentru calitatea aprovizionării clienților;
-răspunderea și urmărirea încasării sumelor datorate de către clienți și de transmiterea documentelor de vînzare;
-răspunderea pentru modul în care se eliberează marfa.

Что мы предлагаем?
- Официальное трудоустройство
- Полный социальный пакет
- Стабильная заработная плата от 25 000 лей.
- График работы 5/2 (понедельник-пятница)
-Адрес офиса: Мун. Кишинэу, Мунчештская 803/3.
- Профессиональная, амбициозная и дружная команда.

Что для этого нужно?
- Опыт работы на аналогичной должности;
- Ориентация на результат;
- Умение убеждать, умение правильно и логично излагать мысли;
- Отличные коммуникативные навыки и навыки ведения переговоров.
-Наличие собственного автомобиля будет большим преимуществом.

Обязанности:
-выявление новых и поддержание контактов с существующими клиентами;
-обеспечение развития коммерческих отношений на хороших условиях с покупателями;
- продвижение имиджа и продукции компании;
- знание продуктов и их полезности, возможность информировать клиента обо всех продуктах;
-отслеживание и выполнение ежемесячного плана продаж;
- участие в переговорах, составление договоров, контроль их хода и выполнения;
- ответственность за качество поставок клиентам;
-ответственность и контроль за сбором сумм задолженности клиентов и передачей торговых документов;
-ответственность за способ выдачи товаров.
Telefon:
069915762
Persoana de contact:
Marina
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide