Administrator showroom

BM INSPIRATION
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: De la 10000 Până la 25000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Dispuși să angajăm refugiați
Responsabilități:
- Gestionarea zilnică a activităților Showroom-lui, asigurându-te că totul funcționează eficient și conform standardelor noastre de calitate.
- Gestionarea paginilor sociale.
- Consilierea clienților cu privire la produsele potrivite pentru nevoile lor și oferirea unei experiențe de cumpărare personalizate și plăcute.
- Gestionarea stocurilor și aprovizionarea produselor în funcție de cererea și tendințele pieței.
- Supervizarea casieriei și a procesului de plată, asigurându-te că fiecare experiență de cumpărături este plăcută și eficientă.
- Dezvoltarea și implementarea de strategii pentru creșterea vânzărilor și îmbunătățirea performanțelor Showroom-lui.
- Menținerea relațiilor cu furnizorii și colaborarea pentru obținerea celor mai bune oferte și promoții.
- Organizarea și participarea la evenimente speciale sau promoții în Showroom.
- Organizarea și etichetarea produselor în magazin pentru a asigura o prezentare atractivă și ordonată.

Cerințe:
- Experiență anterioară în vânzări sau în domeniul retail constituie un avantaj.
- Abilități excelente de comunicare și relaționare cu clienții.
- Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a face față cerințelor multiple.
- Atitudine pozitivă și orientare către satisfacerea clienților.
- Abilități organizatorice puternice și atenție la detalii.

Beneficii:
- Pachet salarial competitiv, în funcție de experiență și performanță.
- Oportunitatea de a lucra într-un mediu prietenos și plin de susținere.
- Condiții avantajoase de muncă.

Dacă ești o persoană ambițioasă, plină de energie și pasionată de lumea frumosului , te așteptăm să ne trimiți CV-ul tău sau o scurtă scrisoare de intenție la adresa de email mdala.iov@gmail.com
Telefon:
060172354
Persoana de contact:
Doina
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide