Administrator online | Aдминистратор онлайн

SRL B.V.K. SERVICE GROUP
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: De la 6000 Până la 10000 MDL
Program de muncă: Flexibil
Locul de muncă: De la distanță
Administrator online În centrul de înfrumusețare

Daca nu stii sa-ti exprimi gandurile in cuvinte/scris, nu esti potrivit!!!
Căutăm un administrator care nu se teme de vânzări, știe să comunice cu clienții, lucrează cu obiecții, este gata să execute instrucțiuni de la manager și este mobil. Capabil să rezolve situații conflictuale și se străduiește să își dezvolte în mod constant abilitățile.

Cerințe:
1. Punctualitate
2. Responsabilitate
3. Curăţenie
4. Comunicare orală și scrisă competentă în două limbi, română și rusă.
5. Dorinta de a lucra
Dacă nu ai aceste calități, nu vei fi potrivit pentru noi.

Responsabilitati:
- consultatii, inregistrare telefonica si online
- Lucrul cu casa de marcat, calcularea clientilor, calcularea salariilor mestesugarilor
- Executarea instructiunilor unice de la conducerea municipiului Chisinau.
- Suport in vanzari in salon, asistenta in alegerea serviciilor si procedurilor. ( prin telefon)
- Asistență în menținerea conturilor de rețele sociale, înțelegerea proceselor interne ale aplicației, filmarea poveștilor, menținerea conturilor.
Buletine informative pe rețelele sociale în căutarea de noi clienți.
Încă o dată: - Punctualitate, curățenie, responsabilitate, comunicare orală și scrisă competentă (obligatorie!!!)

Acceptam:
- Dorinta de a invata si de a se dezvolta
- Experienta in vanzari, lucrul cu programe Y-client, DIKIDI.
- Capacitate de a răspunde la apeluri, de a nu vă fie teamă să lucrați cu obiecții, de a rezolva situații conflictuale
- Înțelegerea specificului muncii specialiștilor: coafor, pedichiuriști și manichiuriști, artiști de machiaj, cosmetologi
- Dorința și capacitatea de a înțelege producția cosmetică
- Capacitate de organizare a unei echipe
- Cunoștințe PC, comandă sigură a programelor de bază Windows. Antrenăm YClients, DIKIDI
Trimiteți răspunsul sau CV-ul prin e-mail.

Онлайн администратор в центр красоты

Знание языков RO\RU\MD
Если вы не умеете выражать свои мысли словами/письменно, вы не подходите!!!
Ищем администратора, который не боится продаж, умеет общаться с клиентами, работает с возражениями, готов выполнять указания руководителя и мобилен. Умеет разрешать конфликтные ситуации и стремится постоянно развивать свои навыки.

Требования:
1. Пунктуальность
2. Ответственность
3. Чистота
4. Грамотное устное и письменное общение на двух языках румынском и русском.
5. Желание работать
Если у вас нет этих качеств, вы нам не подойдете.

Обязанности:
- консультации, телефонная и онлайн-запись
- Работа с кассовым аппаратом, расчет клиентов, расчет заработной платы мастеров.
- Выполнение уникальных поручений руководства муниципия Кишинэу.
- Поддержка продаж в салоне, помощь в выборе услуг и процедур. ( по телефону)
- Помощь в ведении учетных записей в социальных сетях, понимании внутренних процессов, съемке историй, ведении учетных записей.
Информационные бюллетени в социальных сетях ищут новых клиентов.
Еще раз: -Пунктуальность, чистоплотность, ответственность, грамотная устная и письменная речь (обязательно!!!)

Мы принимаем:
-Желание учиться и развиваться
- Опыт продаж, работа с Y-клиентскими программами, DIKIDI.
- Умение отвечать на звонки, не бояться работать с возражениями, разрешать конфликтные ситуации.
- Понимание специфики работы специалистов: парикмахеров, мастеров педикюра и маникюра, визажистов, косметологов
- Желание и умение разбираться в косметическом производстве
- Умение организовать команду
- Знание ПК, уверенное владение основными программами Windows. Обучаем YClients, DIKIDI
График гибкий у вас будет время на себя и семью.
Отправляйте отклик или резюме на почту.
Telefon:
068271605
Persoana de contact:
EUGENIU \ ЕВГЕНИЙ
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide