Recepționist/ă

De peste 10 ani, Centrul Stomatologic Dentus Dentino se dedică transformării zâmbetelor pacienților din Moldova, România și din alte țări.
Conceptele noastre cheie sunt Inovație de ultimă generație și Grijă pentru Pacienți.

Peste 30.000 de pacienți ne-au acordat încrederea lor, apreciind profesionalismul, calitatea și inovațiile pe care le oferim.
 Aici fiecare este întâmpinat cu buna dispoziție și tratat cu respect.
Suntem bucuroși să anunțăm că ne extindem Echipa cu persoane talentate, entuziaste și pasionate care sunt gata să îmbrățișeze aspirațiile noastre de a fi recunoscuți ca cea mai sigură și prosperă Clinică Stomatologică din țară.

Echipa Noastră:
Dentus Dentino este în căutarea persoanei dedicate și pline de aspirații pentru a completa echipa dinamică a Recepției clinicii. Eficiența muncii echipei noastre derivă din cooperarea și respectul prezentat față de importanta și aportul adus de fiecare membru al echipei.

Sarcina ta:
Ești o persoană ambițioasă, responsabilă și proactivă? Alătură-te familiei Dentus Dentino!

Responsabilități:

  • Întâmpină pacientul și reprezintă clinica Dentus Dentino;
  • Se asigură de liniștea și confortul emoțional al fiecărui vizitator;
  • Gestionează direct solicitările, programările vizitelor;
  • Oferă toată asistența necesară pe parcursul aflării pacientului în clinica;
  • Recepționează sugestiile de îmbunătățire, comentariile și reclamațiile pacienților cu multă atenție;
  • Reprogramează pacienții în caz de perioade suprasolicitate pentru buna gestionare a fluxului de pacienți.

Despre tine:

  • Tânăr(ă) și dinamic(ă);
  • Studii superioare;
  • Atenție la detalii, responsabilitate, atitudine pozitiva;
  • Abilități de lucru în echipa- amabilitate și loialitate;
  • Dorința de a învăța ceva nou și a te dezvolta continuu;
  • Fluent în limbile RO și RU;
  • Abilități de utilizare MS Office, Google.
  • Experiență în domeniu constituie un avantaj.

Beneficiile Noastre:

  • Salariu competitiv;
  • Program de instruire și suport continuu;
  • Posibilitate de creștere și dezvoltare în cadrul companiei;
  • Stabilitate într-o companie ce activează  mai mult de 10 ani pe piața Moldovei
  • Echipa de oameni deschisi, peste 100 + de angajați pasionați și orientați spre rezultat;
  • Mediu de lucru plăcut cu birou contemporan
  • Uniformă de lucru;
  • Instruim candidați fără experineță
  • Atenție/mic prezent cu ocazia zilei de naștere;
  • Tratamente dentare la prețuri speciale pentru angajați
  • Program de muncă Luni-Vineri (09:00-18:00H) + zile de sâmbătă la necesitate;
Dacă simți că acest rol este pentru tine, aplică ACUM.

hr@dentus.md
+(373) 68 797 799, Tatiana
Chișinău, str. Gheorghe Asachi 4
www.dentus.md
www.dentino.md

Alte anunțuri publicate de această companie