Manageri de Vânzări – Expert în Acoperișuri (Ciocana)

ANGAJĂM

Angajăm Manageri de Vânzări – Expert în Acoperișuri

Ești un profesionist în vânzări cu abilități tehnice și pasiune pentru domeniul construcțiilor?
Firma noastră, un lider respectat în domeniul acoperișurilor, își extinde echipa și caută cei mai buni manageri de vânzări pentru a se alătura echipei noastre din sectorul Ciocana!

Despre noi: Suntem o firmă serioasă și bine cunoscută în Moldova pentru calitatea acoperișurilor pe care le oferim. Ne mândrim cu produsele noastre de top și cu serviciile excepționale pe care le furnizăm clienților noștri. Cu o prezență solidă pe piață, continuăm să ne extindem și să ne inovăm ofertele pentru a răspunde cerințelor clienților noștri.

Responsabilități:
  • Gestionarea și dezvoltarea portofoliului de clienți prin intermediul CRM,
  • Comunicarea eficientă cu clienții prin telefon pentru a oferi soluții personalizate,
  • Realizarea de calcule ingineresti pentru a oferi estimări precise și consultanță tehnică clienților,
  • Elaborarea și prezentarea ofertelor comerciale,
  • Monitorizarea și atingerea obiectivelor de vânzări stabilite.
Cerințe:
  • Experiență relevantă în vânzări, preferabil în domeniul construcțiilor sau acoperișurilor,
  • Abilități de comunicare excelente și orientare către client,
  • Cunoștințe tehnice solide și capacitatea de a efectua calcule ingineresti,
  • Experiență în utilizarea sistemelor CRM,
  • Disponibilitate pentru un program full-time.
Ce oferim:
  • Un mediu de lucru profesional și dinamic,
  • Salariu competitiv și bonusuri în funcție de performanță,
  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră,
  • Un birou situat în sectorul Ciocana.
Dacă ești un expert în vânzări cu cunoștințe tehnice și ești gata să te alături unei echipe de profesioniști dedicați, aplică acum și contribuie la succesul nostru!

TRIMITE CV-UL la adresa: angajator.md@gmail.com.
+373 682 82 555

Telefon: 068282555
E-mail: angajator.md@gmail.com

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide