Magaziner (Depozit)

Cine suntem:

MediaMagnat Grup (www.magnat.md), cel mai mare importatori și distribuitor din Moldova de jucării pentru copii, terenuri de joacă, piscine și producție gonflabilă marca Intex și Bestway, precum și alte categorii de mărfuri non-food.

Suntem pe piață din 2006, ne dezvoltăm în tempou stabil, anual înregistrăm o esențială creștere a cifrei de afacere, în acest context ne lărgim și ne extindem echipa. Hai și tu să faci parte din Echipă! Aplică la postul:

Responsabilități principale:

  • Primirea, eliberarea și deplasarea mărfurilor în depozit;
  • Participarea la efectuarea inventarierilor și controalelor;
  • Planificarea amplasării mărfurilor în depozit;
  • Asigurarea ordinii și integrității mărfurilor în depozit.

Cerințe față de candidat:

  • Cunoașterea limbii Române și Ruse, nivel conversațional;
  • Rezistent la efort fizic;
  • Cunoașterea procedeelor de lucru cu scanerul și cu adresele de păstrare a mărfii în depozit;
  • Experienţă de lucru într-o poziție similară va constitui un avantaj;

Compania oferă:

  • Un post cu un salariu de la 10 000 lei brut + 3000 bonus de performanță!
  • Achitarea salariului la timp;
  • Pachet social complet;
  • Premii semestriale, în funcție de aportul adus companiei;
  • Tichete de masă în funcție de vechimea în muncă;
  • Program de lucru de 8 ore/zi, cu începere de la 8.30 pînă la 17.30, 5 zile pe saptamina.

Rugăm să expediați CV-urile la adresa electronică: hr@magnat.md / 079033821.

Ulterior persoanele selectate vor fi invitatepentru interviu.

Email: hr@magnat.md
Telefon: 079033821

Alte anunțuri publicate de această companie