HR manager | Recruter

Cu o prezență de peste 8 ani în industria imobiliară, avem o vastă experiență în tot ce înseamnă soluții imobiliare complete pentru vânzători și cumpărători, atât al spațiilor comerciale, cât și ale celor rezidențiale.
Dacă lucrul cu oamenii este vocația dvs., dacă sunteți persoana căreia îi place să construiască cele mai puternice echipe de pe piață, noi vă așteptăm la noi în echipă!

Responsabilități:

  • angajarea celor mai buni agenți imobiliari de pe piață
  • onboarding
  • crearea unui sistem de motivare a echipei
  • crearea unui sistem de dezvoltare a echipei
  • crearea unui brand de angajator relevant pe piață
  • evenimente corporative
  • o parte din administrarea documentației de personal

Avem nevoie de o persoană cu minim 2 ani de experiență într-o poziție similară. Un manager independent, capabil să seteze sarcini, să stabilească priorități și, la necesitate, zilnic să rezolve sarcini operaționale.
Experiența anterioară în agenție imobiliară sau experiența de a recruta vânzători constituie un avantaj.

Condiții:

  • un job într-adevăr interesant
  • o companie de vis pentru un HR manager (oamenii sunt cu adevărat valoarea noastră principală)
  • un lider care este maxim deschis către noi idei și inițiative (veți fi direct subordonat directorului agenției)
  • perspective bune de creștere
  • birou modern în cel mai luxos Business Centru al capitalei
  • salariu motivant, stabilit în pe baza rezultatelor interviului

Dacă sunteți interesat de acest post vacant, expediați CV-ul dvs. la adresa hr@remark.md.

Scrieți-ne care sunt așteptările salariale ale dvs. și de ce trebuie să atragem atenția anume la candidatura dvs.

E-mail: hr@remark.md
062055517

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide