Casier-operator (Centru, Râșcani, Buiucani)

Reţeaua de supermarkete "BOMBA" angajează:

Sunt disponibile diferite locații: Centru (Grand Hall), Râșcani (Calea Moșilor, Gara de Nord), Buiucani (Piața Cantemir, Topaz), mai multe detalii vor fi discutate la telefon.

Funcții și responsabilități:

  • utilizarea aparatului de casă;
  • informarea și promovarea produselor prin intermediul apelurilor telefonice;
  • evidența, perfectarea și eliberarea cartelei de reduceri;
  • eliberarea facturilor fiscale.

Cerințe față de candidat:

  • studii medii/ speciale/superioare;
  • experienţă într-o poziție similară prezintă un avantaj.

Abilităţi şi aptitudini:

  • cunoașterea limbilor română și rusă;
  • responsabilitate, punctualitate, confidenţialitate;
  • nivel bun de utilizare a calculatorului.

Vei beneficia de:

  • salariu de la 9.000 de lei;
  • instruire din partea companiei;
  • oportunitate de dezvoltare personală și profesională într-o echipă de profesioniști;
  • reduceri corporative la produsele din magazin.

Dacă doriţi să faceţi parte din echipa noastră, puteți expedia CV-ul dvs. la adresa de e-mail: hr@bomba.md.

Telefon: 068177911
E-mail: hr@bomba.md

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide